FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Zapraszam do odwiedzenia nowego Portalu :)
Data odcinków do pobrania w PL STANA KATIC - WYWIAD

6 SEZON

7x01 XXX WRZESIEŃ

Poprzedni temat «» Następny temat
Mentalista
Autor Wiadomość
dżidżi 

Wysłany: 2012-11-15, 01:02   

Nadrobiłam wszystkie odcinki od początku tego sezonu... Jedna rzecz zwróciła moją uwagę. W piątym odcinku z retrospekcji na końcu ta szefowa FBI rozmawiała z ówczesnym szefem CBI na temat Jane'a, w samochodzie był z nią facet, ten sam, który w siódmym odcinku przyszedł do Lisbon w sprawie Wolker'a (chyba tak to się pisze) żeby zostawiła jego sprawę w spokoju i później na korytarzu spotkał Patrick'a. Myślę, że to może być Red John albo ktoś bliski z jego otoczenia... Może w końcu pokazali nam jego twarz ??

marczewek 

Wysłany: 2012-11-15, 09:48   

Red John raczej nie. Na którejś poprzedniej stronie dawałem linka do wywiadu z Hellerem, i pisało w nim że widzowie już poznali tożsamość RJ.
Mi się wydaje że to raczej FBI prowadzi jakieś swoje śledztwo w sprawie RJ, a ten gość jest głównym śledczym.

marczewek 

Wysłany: 2012-11-19, 15:08   

5x07

Mocny odcinek. Sama sprawa główna raczej taka sobie. Ale już wątki poboczne całkiem obiecujące. Wydaje się że mogą mieć duże znaczenie w dalszej części sezonu.
Ciekawe jak to się dalej rozwinie.

Justyska 
Stempel

Pomogła: 31 razy
Wysłany: 2012-11-25, 16:13   

Odcinek 8 według mnie świetny! Tym razem wątek Lorelei i Red Johna wysunięty na pierwszy plan co bardzo mnie cieszyło. Widać, że Patrick przed niczym się nie cofnie, choć to już właściwie wiemy. Ładnie to wszystko zaaranżował, trzeba przyznać, że na pewno mógł nabrać wielu. No tak, wielu, ale nie Lisbon. Jego relacje z samą Lorelei też są interesujące... No i Jane osiągnął po części to, co zamierzał, bo czegoś o Red Johnie już się dowiedział...

marczewek 

Wysłany: 2012-11-26, 19:07   

5x08
'
Bardzo dobry odcinek, trochę naciągane wyciągnięcie Lorei, ale da się przełknąć. Potem ciekawa chemia między nimi, i końcówka kiedy Pat dowiaduje się że poznał już RJ. To najważniejsza wiadomość odcinka.

Joanna 

Wysłany: 2012-11-27, 10:32   

Oj muszę nadrobić zaległości w Mentaliście :)

marczewek 

Wysłany: 2012-11-30, 19:19   

5x09

Odcinek uważam za taki przejściowy. Nie był jakiś wybitnie mocny. Znowu bez RJ, na początku jedynie Patrick wyszukuje osoby którym podał rękę, i które mogą być właśnie tą osobą.
Ale dostaliśmy też wskazówkę co do tożsamości. Oprócz tego że RJ jest znany Patrickowi, to się nie zbratali. czyli osoby które darzy sympatią można wykluczyć.

marczewek 

Wysłany: 2012-12-13, 11:21   

5x10

Z początku miałem wrażenie że będzie słabo, jakoś nie podobało mi się za bardzo. Potem było trochę lepiej, ale cały odcinek uratowała świetna końcówka.
Rigsby w roli medycznego pośrednika z półświatka był świetny, a jaszcze jak się upalił tym jointem i kazał się nie ruszać celując z palca :mrgreen: .
Do tego jeszcze powrót z Summer, szkoda że tylko jednorazowy, bo ma jakiegoś innego bubka, a w dodatku w ciąży...
W podsumowaniu: odcinek średnio-dobry, zabójca przewidywalny, od początku wiedziałem/przypuszczałem że to on.

Justyska 
Stempel

Pomogła: 31 razy
Wysłany: 2012-12-14, 14:34   

10 odcinek mi się podobał - nie nudził, ani jakoś specjalnie nie zachwycił, był taki zwyczajny i przyjemny w odbiorze. Na największy plus zasługuje chyba Rigsby, nieźle się ubawiłam przy tej scenie, w której się naćpał. :mrgreen: Powrót Summer też raczej na plus, bo w sumie taka dosyć sympatyczna z niej postać. Pewnie nie wróci, z jednej strony szkoda, z drugiej nie będę po niej płakać. Sama sprawa taka bez fajerwerków, ale nie nudziłam się podczas odcinka. Ogólnie w porządku. ;-)

Odpowiedz do tematu