To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SerialCastle.pl
Forum serialu Castle serwisu SerialCastle.pl, największe forum fanów serialu Castle w Polsce

Newsy - Artykuły i wywiady

money_honey - 2010-11-03, 22:07
Temat postu: Artykuły i wywiady
UWAGA SPOILERY!

Czy autorzy Castle próbują odciągnąć Beckett (Stana Katic) oraz Castle’a (Nathan Fillion) od siebie, aby utrzymać świeżość?
Bohaterowie mogą spędzić czas z dala od siebie przez kilka kolejnych epizodów. Nathan pokazuje, że dynamika pomiędzy dwoma głównymi bohaterami zmieniła się w tym sezonie, dzięki dodaniu strony trzeciej i czwartej. Mówi: "Myślę, że mamy zamiar zobaczyć trochę więcej Beckett samej, z tym nowym kawalerem może i Castle’a ze swoją byłą żoną, która jest teraz, znowu, jego dziewczyną. Oni badali czy chcą czy nie chcą być razem w związku i w tym roku są w oddzielnych, ale realnych związkach. I to nie jest tak, że: "O mój boże, to jest takie oczywiste, że to jest źle dla nich, bo to są prawdziwi, uczciwi, wspaniali ludzie, którzy zasługują na miłość i zaufanie w tych związkach. ” Jeżeli nie wiesz nic o nowym facecie Beckett to Stana mówi nam, że: "w jednym ze zbliżających się odcinków, Beckett zacznie spotykać się z Joshem, który będzie grany przez Victora Webstera. Victor jest tym wysokim, wybornym Kanadyjczykiem, który jest gościem show i pozornie wydaje się być kolarzem jak i złym chłopcem pracującym, jako kardiochirurg. Więc miejmy nadzieję, że przyniesie to trochę zabawy i romantycznego napięcia do serialu. Ale co z napięciem seksualnym między Rickiem i Beckett? Czy mają to, czego potrzeba na długi okres, a może są rozdarci przez m.in. Josha? Stana mówi, iż: „Zawsze czuję się naiwna, kiedy mówię, że postacie mogą być razem, a mimo to mieć "pikantne stosunki". Nie mam nic, przeciwko jeśli byliby razem. Myślę, że pasują do siebie i sprawiają, że życie drugiego staje się szczęśliwsze. On jest jej idealnym przeciwieństwem, a ona jego, ale pod pewnymi względami są też bardzo podobni, ponieważ oboje pasjonują się tym samym, czyli rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Każdy zawsze mówi, że to przekleństwo, ale weźmy np. Mr. & Mrs. Smith przecież wszystko było w porządku między nimi, a oni byli "super pikantni". ” Aha, i mówiąc o romansie, to nie tylko pomiędzy Castle-Beckett, ale jak słyszeliśmy rzeczy mogą zacząć się dziać poważnie dla Lanie i Esposito około 11 odcinka.
Podekscytowani? Jesteście za czy przeciw, aby Castle i Beckett byli razem? Myślicie, że te nowe relacje będą komplikować długoterminowo, czy to tylko tak na chwilę?

źródło:
uk.eonline.com

Rene - 2010-11-03, 22:27

Nie wiem dlaczego kiedy wprowadzają do serialu osoby trzecie i czwarte (jak oni tu mówią), aby rzekomo zachować świeżość szlak mnie trafia. Od razu widzę krążących wokół siebie B&B.....
Chyba już wszyscy producenci będą porównywać każdy serial o wątku romantycznym do "Na wariackich papierach". Uwielbiam "Mr. & Mrs. Smith" ! :lol: Z tego filmu powinni czerpać przykład twórcy Castle i Bones.

fankaaa - 2010-11-04, 19:55

Miłosne eksperymenty

LOS ANGELES- Ktokolwiek myślał, że taniec na ABC kończy się, gdy Tom Bergeron wychodzi w poniedziałkową noc powinien przyjrzeć się bliżej skomplikowanemu ruchowi tanecznemu, który co tydzień wykonują w ‘’Castle’’ Nathan Fillion i Stana Katic.
Choreografem romansu, spotkań, morderstwa, tajemnicy jest tutaj w Raleigh Studios pisarz Richard Castle i detektyw ds. zabójstw Kate Beckett, którzy krążą wokół siebie, wzbudzają zainteresowanie i oddalają się od siebie. Ten rytm podyktowany jest instynktem aktorów oraz ludźmi z poza planu, którzy wiedzą jak zmienną potrafi być chemia na ekranie-, ponieważ, tak…widzieli Moonlight.
‘’Kiedy tworzysz romantyczny dramat, kiedy masz te napięcie, chcesz mieć pewność, że uda ci się je podtrzymać, ponieważ to właśnie jest część zabawy, ale w prawdziwym związku zawsze są stracone szanse, momenty, kiedy jesteście prawie razem,’’ – powiedział mi twórca ‘’Castle’’ Andrew W.Marlowe podczas jednego z kilku wywiadów w przerwie serialu.
‘’Przy tworzeniu tego tańca, także pamiętamy o zobowiązaniach wobec publiczności, aby potrzymywać ich zainteresowanie, ale nie żeby ich zdenerwować i utrzymywać w poczuciu wiecznego szarpania,’’- mówi.
Więc jeśli czekałeś dwa sezony na to, aby Castle i Beckett naprawdę byli razem, doszukuj się ukrytego znaczenia bezpośrednio z ust człowiek, który może być odpowiedzialny lub nie za ostatni nowojorski bestseller ‘’Heat Wave’’ i kontynuację ‘’Naked Heat’’, wydanym przez właściciela Disney/ABC Hyperion Books.
‘’Książka została napisana przez przystojnego, tajemniczego pisarza Richarda Castla. Muszę powiedzieć, że pracowałem z nim bardzo, blisko, aby mieć pewność zachowania wszystkich elementów historii’’- to wszystko, co Marlowe mówi o współautorze.
Prawda jest taka, że napięcie, seksualne lub inne, nie było tak widoczne, gdy pewnego dnia odwiedziłem ‘’Castle’’ , kiedy obsada wygrzewała się w słońcu San Diego na Comic Conie- imprezie gdzie pierwszy z ‘’Firefly’’ grany przez Filliona, przez większość czasu był traktowany jak gwiazda rocka.
Fillion, który pracował w produkcji Jossa Whedona ‘’Firefly’’, "Buffy the Vampire Slayer" i musicalu"Dr. Horrible" jest wpływową figurą w kosmicznym świecie, ale nie znaczy to, że fani science fiction przejdą za nim do innego gatunku.
‘’Wzywam fanów Jossa Whedona… złotą publiczność, ponieważ nie ważne, co robię, oni są ze mną’’-mówi aktor. ‘’Zawsze są podekscytowani, zawsze mnie wspierają. Zawsze są wierni- mówi.
Pierwsza trop przy obsadzaniu ról: producent wykonawczy, Laurie Zaks- mówi , że aktor ‘’czyta bardzo wcześnie scenariusz w procesie selekcji, dzwoni do nas i mówi , Kocham tę część’’’ i po spotkaniu z nim wiemy, że mieliśmy rację’’- Fillion mówi, że dostrzega cechy samego siebie w postaci Castla.
‘’On żyje w świecie swoich wyobrażeń każdego dnia, ‘’mówi Fillion.’’ On tworzy swoim umysłem, jest pisarzem, jest poszukiwaczem, jest bardzo zaangażowany w pisanie książki, a teraz ni stąd, ni zowąd przoduje w śledztwach związanych z morderstwami, więc teraz każdy dzień jest polem do podróżowania dla tego faceta. On kocha życie, spędza świetnie czas.
‘’To jest moje prawdziwe życie. Chciałem być aktorem i oglądałem telewizję i filmy i nigdy nie przypuszczałem, że możliwe jest bycie w tym małym pudle na ścianie ze scenami akcji, bronią, statkiem kosmicznym i obsadą. Teraz to jest moje prawdziwe życie i jestem szczęściarzem. Mój najgorszy dzień jest fantastycznym dniem. Żyję w śnie i widzę to w Castle. On ma piłeczkę i …uwielbiam, kiedy czerpie radość z wyciągania jej z rękawa.’’

Źródło: www.californiachronicle.com

fankaaa - 2010-11-11, 22:56

Kryminalny duet w Castle- Będą razem, czy nie będą?Kiedy wyglądało na to, że Beckett (Stana Katic) w końcu ujawni swoje uczucia do partnera Castle (Nathan Fillion) w finale ubiegłego sezonu, Castle pokazał się z byłą żoną. Następnie w tym sezonie (poniedziałek, 22.00, na ABC) Beckett ma tajemniczego, przystojnego chłopaka z nikąd. Więc czy to poważne?
‘’Myślę, że Beckett jest w związku z Joshem, ponieważ cierpiała pod koniec ostatniego sezonu. [Castle] odszedł z kimś innym i ona nie chciała być sama’’, powiedział twórca Andrew Marlowe. Dodał jeszcze, że Castle nie dowie się o zrobieniu ruchu przez Beckett w ubiegłym sezonie. ‘’Nie sądzę, że jest fair, żeby on się o tym dowiedział’’, powiedział. ‘’Chciała grać. Doznała bólu. Zamknęła się w sobie. Otoczyła się murem. Teraz trwa proces, kiedy próbuje poczuć się ponownie bezpieczna w związku. Stana Katic dodaje: ‘’To był wielki krok dla niej w ostatnim sezonie. Nie sądzę, że ona zdaje sobie sprawę, że Castle może żywić do niej te same uczucia…Nie sądzę, że ona będzie w stanie dojść do tego tak szybko, jak można by oczekiwać.
Ale tylko, dlatego, że tworzy związek, z Joshem, nie oznacza, że nie zostało nic dla fanów Beckett i Castle. ‘’Fakt, że jest w związku pozwala jej bezpiecznie flirtować, z [Castle]. On może być mężem w pracy’’, mówi Marlowe. ‘’ To nie zagraża jej, bo jest w związku, ale wszyscy wiemy, że im głębiej w to wchodzisz, tym bardziej ją to oplata. Staje się bardziej niebezpieczne.’’
Katic zgadza się, że dla Beckett związek z Joshem ‘’stwarza wspaniały rodzaj ryzyka w jej związku z Castle.’’
To czas, kiedy uczucia wychodzą na powierzchnię,’’ mówi, ale Katic nie sądzi, że to wyjdzie od Beckett. ‘’Aby poszła do przodu i przekroczyła granicę ponownie, myślę, że zajmie dużo czasu naruszenie jej przez Castle i zrobi to jako pierwszy.’’
To może okazać się trudne, do czasu pozostawania Castle nieświadomym uczuć Beckett. ‘’Myślę, że widzowie dostaną więcej przebłysków, ale nie sądzę, że Castle dostanie ich więcej’’ mówi Nathan Fillion
Marlowe dodaje, że ważne jest, aby pokazać Beckett i Castle w relacjach z innymi ludźmi, zwłaszcza, jeśli jeden związek będzie lepszy niż inne. ‘’Czuję, że gdyby oboje pochodzili z podobnych środowisk, nie można stworzyć przeszkód dla związku,’’ mówi, ‘’I tak bardzo jak widzowie chcą ich zobaczyć razem, moment, w którym o tym zdecydujemy, wiemy, że pewna ilość napięcia będzie to rozpraszać.’’
Ze swojej strony, Katic nie widzi, dlaczego ostry związek ma się rozpaść, jeśli chcą być razem,’’ mówi, odnosząc się do Mr. & Mrs. Smith i The Thin Man, jako przykład gorącej pary. ‘’Myślę, że ludzie mogą być razem i mogą być tak romantyczni i zalotni i wymagający od siebie, tak jak być powinni, nawet, jeśli nie spędzają intymnych chwil razem.’’
Ale czas jest trudną rzeczą, zwłaszcza, jeśli chodzi o połączenie pary w serialu. ‘’Nie chcemy robić tego za szybko,’’ mówi Marlowe, ‘’ale wiemy także, że nie chcemy robić z widowni kretynów. Myślę, że jest droga do tego, kiedy jest to zgodne z rytmem życia, kiedy dwoje ludzi, którzy świetnie do siebie pasują czasami nie widzą tego od razu…Wiele z życia i naszych relacji zależy od czasu. Im więcej zagramy w zgodzie z czasem, tym bardziej tych dwoje ludzi będzie mogło rozwijać się razem, więc to jest to poczucie nieuchronności. ‘’Myślę, że nie ma znaczenia, jakie przeszkody kładziemy im na drodze, bo jest poczucia, że to pozostaje w zgodzie z przeznaczeniem, Myślę, że ludzi to lubią.’’
Na szczęście, Castle i Beckett mają współpracowników, którzy widzą to, czego oni nie mogą- że należą do siebie. ‘’Nie sądzę, że Lanie lubi chłopaka Beckett,’’ mówi Tamala Jones. ‘’Myślę, że Lanie chce, aby połączyła się z Castle i ktokolwiek stoi pomiędzy nimi to tylko dla zabawy.’’ Podobnie jak jej rodzic w pracy, Santiago-Hudson-kapitan Montgomery, który chce tylko zobaczyć ją szczęśliwą. ‘’Miała dwóch, trzech facetów w ostatnim sezonie,’’ mówi,’’ więc gdzie ta skała? Gdzie jest jej fundament? Na czyim ramieniu się wesprze? Jeżeli Castle ma być tym mężczyzną dla niej to kapitan Montgomery jest cały za tym.

Marlowe jest także ostrożny w pokazywaniu przebywania Castle i Beckett w swoich domach zbyt często. ‘’Chcemy być ostrożni jak wiele razy Beckett przychodzi na strych,’’ mówi. Czuje jakby chęć przekraczania progów strychu lub progu mieszkania Beckett były powiązane z wątkiem romantycznym. Potrzebujesz niektórych progów, aby kiedy bohater je przekracza było to coś wyjątkowego.’’
Więc czy będzie jakieś duże przekroczenie progu w tym sezonie? ‘’Jak na razie mamy ich w relacjach z innymi ludźmi i myślę, że to daje nam bezpiecznie zbliżać ich do siebie, ‘’mówi Marlowe, ‘’Jakiś czas po połowie sezonu, będzie taki moment.’’

Źródło: http://stayinginwithvlada.com

money_honey - 2010-11-11, 23:24

Cieszy mnie fakt, że nie ukrywa przed widzami czy połączy Castle'a i Beckett czy nie. To jest bardzo budujące, szczególnie po wyczynach Harta Hansona. No i w sumie jak dla mnie B&C mogą się jeszcze ze sobą mijać przez jakiś czas:)
Joan - 2010-11-11, 23:38

wywiad pełen nadziei :) mam nadzieje, że wszytko pójdzie wg. tego planu :mrgreen:
fankaaa - 2010-11-12, 11:06

Castle: Tamala Jones o związku Lanie-Esposito: ‘’To się wydarzy’’Tamala Jones nienawidzi kostnic. Pomyślimy, że musi być to dla niej strasznie problematyczne, ponieważ gra bezczelną lekarkę Lanie Parish w Castle, ale odrobiła swoją pracę domową oglądając Dr. G: Medical Examiner zamiast tego! Zobaczyłam to i dużo więcej, patrząc na cudowną aktorkę- grającą dawniej w The Tracy Morgan Show, For Your Love i Veronica’s Closet- kiedy przeprowadziłam z nią wywiad w zeszłym tygodniu. Rozmawiałyśmy o pracy z Nathanem Fillionem, flirtowaniem z nieżywymi ludźmi i potencjalnym romansie między Lanie i Esposito (Jon Huertas)

TV.com: Powiedz mi coś o swoim doświadczeniu związanym z Comic-Con!

To było bardzo ekscytujące. Nie miałam pojęcia ile ludzi naprawdę ogląda Castle zanim nie weszłam tam i zobaczyłam pełnego pokoju, myślę, że było tam 3,000 ludzi? Część ludzi stała. To było wspaniałe uczucie- zobaczyłam też, że Nathan jest królem Comic-Con. Dla mnie, to było doświadczenie uczące skromności, widzieć tych wszystkich ludzi, którzy chcieli mieć szansę spotkania z nami, całkowicie zakochanych w Nathanie ze świata science fiction i gier wideo. Jest świetnym człowiekiem.

Przechodząc do plotek, to czy możesz coś powiedzieć o możliwym związku pomiędzy Lanie i Esposito. Czy możesz o tym mówić?

Nie mogę powiedzieć za dużo, albo mnie zabiją. Będę leżała na płycie i ktoś będzie robił na mnie doświadczenia! Ale rzeczywiście tam jest jakiś romans i to się stanie. Po odcinku ‘’Punked’’ wielu ludzi pisało na Twitterze ‘’Ok, gdzie jest odcinek z Lanie i Esposito?’’ Musiałam im odpowiadać, ‘’Bądźcie cierpliwi, to nadchodzi’’. Słyszałam coś o tym rozwoju od [scenarzystki] Terri Miller. Sposób, w jaki go stworzą, nie zobaczycie tego w jednym odcinku, co myślę, że jest dla nich naprawdę mądrze przemyślane. To rodzaj rozszerzania w miarę jak Idziemy do przodu.

Beckett (Stana Katic) i Lanie nie wychodzą często poza pracę. Czy to się zmieni w tym sezonie?


Stana i ja rozmawiałyśmy o tym kilka dni temu! Naprawdę chciałybyśmy coś takiego robić, aby serial był zabawniejszy…Ale scenarzyści i producenci są bardzo ostrożni jak wiele czasu spędzają ze sobą i osobno. Czują, że jeśli powiesz za dużo zabijesz napięcie, wiesz? Nawet jeśli do zwykłe wyjście przyjaciółek, musi być odpowiednio umiejscowione. To jest jak z pierwszą randką, nie chcesz zaliczyć trzeciej bazy z chłopakiem, ponieważ wtedy nie ma [śmiech] do czego prowadzić! Zabijasz to od razu. W taki właśnie sposób pracujemy w Castle- dają ci kawałek nogi i cofają ją z powrotem.

Jak myślisz co robią Beckett i Lanie kiedy są razem?

Myślę, że zachowują się jak zwykłe dziewczyny. Lanie prawdopodobnie maluje paznokcie na spotkanie i próbuje skończyć je malować, a Beckett pewnie siedzi i się przygląda, kiedy rozmawiają o sprawach osobistych. Albo mogłyby wychodzić na drinka do baru i jacyś faceci mogliby podrywać Beckett i Lanie mówiłaby ‘’Dziewczyno otwórz się! Weź od niego numer.’’ Coś takiego.

Beckett wydaje się słuchać rad Lanie, ale nigdy ich nie stosuje. Dlaczego tak się dzieje?

Myślę, że [Beckett] to robi, ale jest zawsze za późno. Matka Beckett została zamordowana przez seryjnego zabójcę. Właśnie dlatego wstąpiła do policji i stała się najlepszym detektywem do spraw zabójstw. I Lenie była w trakcie całego tego procesu…Jako część przeszłości Lanie, która jest z tym powiązana- jest coś dotyczącego Lanie co musicie zobaczyć. Kiedy ludzie są przyjaciółmi są wspólne więzi- nie chcę przez to powiedzieć, że rodzicie Lanie zostali zamordowani przez seryjnego zabójcę, ale coś w tym sensie.Jak opisałabyś relację pomiędzy Lanie i Castle?

Myślę, że Lanie zawsze była wielką fanką Castle. Fakt, że pracuje tak blisko niego, rajcuje ją. Uwielbia słuchać jego wyjaśnień. Jest tym bardzo zaintrygowana i rozbawiona. Myślę, że patrzy na Castle jak na naprawdę fajnego faceta, jak w rodzinie, w pewnym sensie.

Czy Lanie kiedykolwiek będzie miała jakieś relacje z Alexis (Molly Quinn) albo Marthą (Susan Sullivan)?


O mój boże, to byłoby cudowne. Muszę powiedzieć Andrew [Marlowe, twórca Castle] o tym…Uwielbiam Molly. Jest jak moja młodsza siostra. Chciałabym mieć jakieś relacje z jej postacią…i postacią Susan. To diva. Myślę, że Lanie i Martha spędziłyby ciekawie czas.

Czy są jakieś kwestie, które musiałaś improwizować, a z których jesteś dumna?


Cóż, moją ulubiona to kiedy byłam zmuszona improwizować w kostnicy, kiedy wchodzi Beckett i Lanie pyta ją, ‘’Ok., czytałaś książkę [Castla]. Napisał scenę o tobie i to wszystko, nic do niego nie czujesz?’’ Więc gdy [Beckett] weszła, kwestia brzmiała, ‘’Tylko dlatego, że ty tego nie widzisz, nie znaczy, że jeszcze ktoś tego nie widzi.’’ I [Beckett] odpowiadała, ‘’Zamknij się!’’To mówiła Stana bez przygotowania. Odwróciłam się od nieżywego człowieka i powiedziałam, ‘’Ty możesz nie być w stanie tego zobaczyć, ale ja tak!’’ To było bez przygotowania i byłam zaskoczona kiedy to wykorzystali. Ale wyszło świetnie!

Czy Lanie jest na kimś wzorowana?

Więc, zanim zaczęliśmy, Andrew nalegał, żebym obejrzała Dr.G: Medical Examiner. Jedną z rzeczy, które Andrew kochał w Dr. G był sposób w jaki mówi o swoich pacjentach. Nie byłaby dobrym lekarzem, gdyby nie miała z nimi jakiegoś rodzaju relacji. To była jej praca, słuchać o śmierci i i wyjaśniać czemu umarli. Więc myślę, że Dr. G miała duży wpływ na charakter Lanie i kocham to. Ponieważ jeśli popatrzysz na lekarzy sądowych, w innych serialach, mamy punkt A, punkt B, musimy przejść do punktu C i skończyć. Z Lanie, pozwalają jej być zwykłą jeśli chodzi o słowa, ale niezwykła jeśli chodzi o przekaz. Wygląda jakby Lanie była tą hałaśliwą, starszą panią, która siedzi na werandzie w Nowym Jorku i obserwuje wszystkich i potem mówi, ‘’Dziewczyno, powiem ci co się stało. Pokroili otwarte ciało, położyli tam dwa przestrzały i teraz ona nie żyje.’’ Z nastawieniem. Kocham to w Lanie.

Czy rozmawiałaś z jakimkolwiek lekarzem sądowym przygotowując się do roli?


Nie robiłam tego. Oni chcieli, żebyśmy poszli do prawdziwej kostnicy, gdzie moglibyśmy porozmawiać z prawdziwymi lekarzami sądowymi, ale ja to pominęłam [śmiech]. Nie czuję się dobrze z nieżywymi ludźmi. Dostaję tam zawrotów głowy! Mam na myśli, że mogę znieść to przez 5 minut, jakbym składała wyrazy uszanowania, ale nie dłużej. To nie jest tak, że ja panikuje. Po prostu kiedy wchodzę w to głębiej, zaczynam myśleć o tym co czuli zanim to się stało. To jest dla mnie dziwne w tym sensie. Zdecydowałam się obejrzeć The First 48, Forenstic Files i Dr. G skłonił mnie do tego.Czy kiedykolwiek ,,romansujesz’’ z częściami, która udają trupa leżącymi na płycie?


Mam z nimi zabawę. Mogę im powiedzieć: ‘’Jesteś seksownym nieżywym człowiekiem’’ [śmiech] To jest bardzo śmieszne kiedy jest jasno, więc nie chodzimy do ciemnych miejsc.

Czy kiedykolwiek zostaliście przyprawieni o mdłości przez rekwizyty, albo makijaż?

O…, tak. Mamy świetnych artystów protetycznych. Jedyna rzecz, która zabiera najwięcej czasu, jest zapach, który wiąże się z wyglądem…W scenach w kostnicy, to [wygląda] jakbym przed chwilą wykonała autopsję. Widzisz szwy jakbym je rozcinała, wyjmowała wszystko na zewnątrz co jest mi potrzebne i przypinała razem. Muszę wkładać palce do tej protetycznej skóry i to wygląda tak realistycznie! Makijaż musi wytrzymać cały dzień. Krew wygląda jak prawdziwa krew, nawet jeśli to tylko syrop kukurydziany.Jaki był twój ulubiony odcinek do tej pory?

Naprawdę podobał mi się odcinek z Halloween, który mieliśmy w zeszłym sezonie. Był jednym z moich ulubionych, ponieważ zobaczyliśmy, że ludzie biorą wilkołaki i wampiry bardzo poważnie. Mogą mieć przyczepione kły wampira do swoich zębów. Mają też maskę więc wyglądają jak wampiry. Niektóry z nich ich używają 24/7, a niektóre zakładają tylko na Halloween. Sytuacje z wilkołakami i wampirami zmierzają w nowym kierunku.

Czego możemy spodziewać się po odcinku z Halloween w tym sezonie?

Więc, Andew jest bardzo niewzruszony jeśli chodzi o robienie odcinków wakacyjnych przez cały czas. Ale mamy Triple X Killer 25-tego. Lee Tergesen z Oz i Michael Mosley z Scrubs będą gośćmi w tym odcinku. To jest odcinek z seryjnym mordercą- zabił trzy osoby i powraca cztery lata później.

Co będziesz robiła w Halloween?

Nie wiem! Myślę, że nie będę robiła niczego strasznego. Kocham historię, więc pewnie myślę o przebraniu za Marie Antoinette w wersji czekoladowej [śmiech]. Nadal debatuję.
Castle robi wiele odniesień do Scooby-Doo, są tam jakieś twoje ulubione?
[śmiech] Więc, rzeczywiście robimy ich dużo. Nasze ulubione to ‘’Ruh-roh!’’ kiedy coś nie idzie dobrze. To jest wina Nathana, ponieważ kiedy zaczął ciężko było się w to nie bawić. Potem musisz być poważna i skończyć pracę. To bardzo duże wyzwanie, przestać się śmieć i skończyć zabawę z Nathanem.

Jak Twitter pomaga ci promować serial?


Twitter jest najlepszą rzeczą jaka została kiedykolwiek wynaleziona. Powinni postarać się o to prędzej. Chciałabym spotkać się z twórcami i im to powiedzieć. Nie, żartowałam. Ale to naprawdę dobra rzecz dla aktora, ponieważ możemy mieć kontakt z naszymi fanami. Myślę, że Twitter jest jednym z powodów, dla których jesteśmy jednym z najchętniej oglądanych seriali stacji ABC. Pisaliśmy na Twitterzeo od samego początku i nasz fanklub rozrastał się. Fani rozumieli jak ważne jest pisać do ABC i wyrażać uwielbienie serialem Castle, a my jesteśmy w stanie im osobiście podziękować na Twitterze. Rozmawiam z nimi prawie każdego dnia. I to jest cudowne, ponieważ mówią ci prawdę. Mówią co chcieliby zobaczyć, co im się podoba. Kocham to, ponieważ dostaję to od ludzi dla, których to się liczy.

Jaki jest twój ulubiony serial?

Kocham True Blood. Byłam wściekła kiedy musieli zrobić przerwę, ponieważ chciałam więcej. A moim nowym ulubionym serialem jest Boardwalk Empire. Lubię Steve Buscemi – czegokolwiek uczy. I Martin Scorsese, Mad Men także jest wspaniały. Ale mam to wszystko na DVR, ponieważ zawsze śledzę Forensic Files i The First 48 i Dr.G.

Źródło:www.tv.com

money_honey - 2010-11-12, 13:59

10 minut z Castle - Seamus DeverNie można nie lubić Seamusa Devera. Po długim okresie grania w General Hospital Dr Iana Devlina i krótszym Dr Chrisa Ferlinghettiego w Army Wives, gra teraz bardzo dowcipnego detektywa Kevina Ryana, który jest połową dynamicznego duetu Ryan-Esposito. Podczas dziesięciu minut przez telefon, Dever wychwalał marketing serialu Castle, Nathana Filiona i wybuchł entuzjazmem na temat jego żony, Julie, która gra dziewczynę Ryana, Jenny, w serialu. Rozmawiałem z Deverem o jego ekranowej przyjaźni z Jonem Huertasem, możliwej serii internetowej Ryana i Esposito i na co ma nadzieję, jeśli chodzi o ukazanie jego życia osobistego w tym sezonie.

TV.com: Na Comic-Con, rozmawiałem z Tobą i Jonem o możliwej serii internetowej Ryan-Esposito. Jak idą prace związane z tym?

W ubiegłym roku Jon i ja napisaliśmy coś i chcieliśmy to opublikować. Jon chciał nabrać trochę reżyserskiego doświadczenia, ja pisarskiego. A następnie cała rzecz stała się - to nie jest tylko uzyskanie aprobaty producentów wykonawczych, ale także zobaczenia co na to mówią nasi szefowie, bo w końcu to również reprezentuje ABC. To jest bardzo skomplikowane i po prostu zabrakło nam czasu, więc [śmiech] co do odpowiedzi na Twoje pytanie nic nie jest teraz w trakcie pracy, ale mamy nadzieję zrobić coś w przyszłości. To mogłoby być bardzo zabawne.

Przyjaźń Twoja i Jona wydaje się być taka prawdziwą, idealną męską przyjaźnią. Jak rozwinąłeś tę chemię między wami?

Każdy mówi o nieuchwytnej rzeczy związanej z chemią. Jeśli masz mieć romans na ekranie, to pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, to zaprzyjaźnić się z tą osobą. Kiedy występowałem w Army Wives, miałem wątek miłosny z Catherine Bell. Więc powiedziałem: "Dobrze, jak mam zacząć pielęgnować to?" Nie można po prostu wejść i powiedzieć: "Ok, jesteśmy w sobie zakochani", więc mieszkałem z Catherine i jej mężem i jej córką. I dobrze się bawiliśmy w ten sposób, i poznałem ją jako osobę, mieliśmy miłe rozmowy i wszystko inne wyrosło stamtąd. Ta sama rzecz musi się wydarzyć w partnerstwie, z przyjacielem. Ja i Jon poznaliśmy się lepiej poprzez jedzenie wspólnie lunchu. Zdaliśmy sobie sprawę, że znamy wielu tych samych ludzi i że mamy wiele wspólnego. On jest naprawdę niesamowicie zabawny i mnie często rozśmiesza. On coś powie, a ja potrafię się śmiać przez 10 minut, chociaż to nie było wcale bardzo zabawne, ale on mnie "rozwala". Zrobił coś pewnej nocy na ślubie, na którym obaj byliśmy.. w każdym razie, tak nie wiem czy to by się mogło wydarzyć z inną osobą. Jestem wdzięczny, że tak się stało, gdyby było inaczej związek Ryana i Esposito na pewno wyglądał by inaczej.Zauważyłem, że istnieje specjalny rodzaj relacji buddy-cop dzieje się między Ryanem i Esposito w Castle, a także między Longfordem (James McDaniel) i Mahajanem (Shaun Majumder) w Detroit 1-8-7. Czy to jest coś wspólnego dla ABC, czy to tylko zbieg okoliczności?

To bardzo interesujące. Nie wiem. Nie wydaje mi się, aby to sieć była za to odpowiedzialna. Sądzę, że to tylko bardzo mądry scenariusz- może po prostu oni obserwowali prawdziwych gliniarzy, ponieważ oni zawsze mają partnera i dobrze współpracują. To trochę jak małżeństwo. Kłócą się jakby nim byli. Pewnie, gdy popatrzy na to ktoś z boku zada pytanie: "Co wy robicie? Jesteście w jakimś związku czy co?" i w sumie naprawdę jesteś w związku, bo spędzasz tyle godzin razem. Co do tego wesela, na którym byliśmy był tam prawdziwy policjant z NYPD, więc spytaliśmy go o jego partnera, czy naprawdę tak jest. A on odpowiedział: "Tak, mamy prawdziwy, specyficzny związek." , a jego partnerem była kobieta. To nie martwiło jego żony, bo takie jest partnerstwo, to bardzo prawdziwa i ciasna więź. Oni przechodzą przez różne sytuacje razem i to na pewno zbliża ludzi.

Jak to się stało, że Twoja żona zaczęła grać dziewczynę Ryana?
[śmiech] Więc zapytałem bardzo mile! Ona jest inteligentna i piękna. Spędziliśmy dużo czasu z Andrew Marlowe i jego żoną Terry, który jest jednym z naszych scenarzystów. Oni naprawdę bardzo polubili Julie. I to była jedna z tych rzeczy, jak "Musimy mieć Julie w serialu. Mam nadzieję, że jest coś, gdzie mogłaby się pojawić kilka razy." A następnie przedstawili ten pomysł, aby Ryan miał dziewczynę w sezonie 1. Myślę, że to był 8 odcinek. Potem poszedłem do Julie, aby powiedzieć jej, że będzie dziewczyną Ryana, Jenny. I tak się stało! To nie było nagle. To nie było jak: "Mam dobry pomysł!". To było coś bardziej jak: "Wytrzymajmy i miejmy nadzieję, że tak się wydarzy" i tak też się stało. Myślę, że zobaczymy ją ponownie już niedługo.

Czy dowiemy się czegoś więcej o życiu osobistym Kevina Ryana?

Mam nadzieję, że tak. Chcę, aby Jenny pojawiła się ponownie. Chcę dowiedzieć się o przeszłości Ryana. Chcę pokazać to co robił przed tym, gdy został detektywem w wydziale zabójstw. Co robił wcześniej jako detektyw do spraw narkotyków? Jest wiele rzeczy do zrobienia, ale jeszcze nic pewnego. To może być mały urywek, albo kilka. Choć myślę, że to się stanie w tym sezonie.

Czy Castle(Fillion) kiedykolwiek wyjdzie z Esposito i Ryanem?

Przez długi czas Nathan zajmował się drogą do Atalntic City i z jakiegoś powodu Ryan będzie musiał pojechać do Atlantic, aby zadać komuś kilka pytań. No i wtedy wiesz, schowa się na tylnym siedzeniu i nagle wyskoczy i będzie mieli "road trip". Ale to się jeszcze nie wydarzyło. Myślę, że byłoby to niesamowicie zabawne. [śmiech] ] To byłby dobry pretekst, aby przejść się po kilku kasynach i spędzić tak wolny czas.

Rene - 2010-11-12, 15:10

money_honey napisał/a:
miałem wątek miłosny z Catherine Bell. (....) więc mieszkałem z Catherine i jej mężem i jej córką. I dobrze się bawiliśmy w ten sposób, i poznałem ją jako osobę

Tego nie spodziewałam się :lol: Co za poświęcenie dla pracy. Już myślałam, ze z Joe także mieszkał :-)

Ryan i Esposito jako duet są naprawdę niesamowici. Uwielbiam ich rozmowy i rozważania na jakiś temat. Są swietni kiedy robią sobie żarty z Castle i Beckett :mrgreen:

Tamala również uważam, ze jest świetnie dopasowana do roli Lanie. Do tej pory śmieję się z tej sceny (co i w artykule została wymieniona) kiedy pani patolog rozmawia z trupem :lol:
Byłoby miło zobaczy scenę Lanie&Beckett na zakupach lub w knajpce. Tak samo jak duet Ryan&Esposito razem z Castle :-DPowered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group